3DStep-tiimi

 

Myynnin s-posti: sales@3dstep.fi

Pekka Ketola, toimitusjohtaja

Pekka on intohimoinen 3D-tulostuksen innovaattori ja uusien sovellusalueiden etsijä. Pekka vastaa 3DStepin koulutuksesta ja yhteisötoiminnasta.

Tutustu Pekan 3drenesanssi -blogiin

+358 50 55 34 783

pekka.ketola@3dstep.fi

Linkedin

Vesa Kananen, teknologiajohtaja

Vesa vastaa 3DStepin tehtaan toiminnasta ja kehityksestä. Hänellä on ainutlaatuinen kyky jalkauttaa 3D-tulostuksen teknologiat käytäntöön ja muokata ne asiakkaille lisäarvoksi.

Valmistukseen/teknologioihin liittyvät kysymykset.

+358 41 430 2654

vesa.kananen@3dstep.fi

Linkedin

Petri Ehonsalo, 3D-tulostusinsinööri

Petri hallitsee 3D-tulostuksen tekniikat ja laitteet. Petri vastaa siitä, että 3D-tulostuksen tehdas pyörii sujuvasti ja tuotteet valmistuvat sovitussa aikataulussa.

+358 40 077 7553

petri.ehonsalo@3dstep.fi

Linkedin

Tuomo Liukku, 3D-tulostusinsinööri

Tuomo vastaa 3DStepin suunnittelupalveluista. Tuomo hallitsee tuotteiden optimoinnin 3D-tulostusta varten ja varmistaa, että tuotteet vastaavat asiakkaan vaatimuksia.

+358 50 321 4698

tuomo.liukku@3dstep.fi

Linkedin

Amina Nouira, 3D-tulostusinsinööri

Aminan vastaa 3DStepillä muovitulostuksen tilaustoimitusketjusta. Aina tarjouslaskennasta siihen että laadukkaat osat lähtevät asiakkaalle.

+358452608218

amina.nouira@3dstep.fi

Linkedin

Morthen Mathisen, Area manager Norway

Morthen takes care of all 3DStep activities in Norway.

+358 50 5759144

morthen.mathisen@3dstep.fi

Linkedin